Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 32 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 131 μηνύματα.

totally_xristina is offline totally_xristina is offline  
Προεπιλογή ΠΩΣ ΝΑ ΥΗΡΕΜΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ???
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ......
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ...ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΡΥΜΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.....
ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΑ....ΣΤΙΣ 01/11/2002....ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ....ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ....ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ,ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ....ΦΤΙΑΧΝΙΟΜΟΥΝ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΑ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΡΑΤΙΟΜΑΣΤΕ ΧΕΡΙ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΙΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΙΕΣ....ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ...!!!!ΚΙ'ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥ ΕΣΤΕΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ....ΕΚΑΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ,ΑΠΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙ ΜΕΧΡΙ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΕ ΑΛΛΗΝ....ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΤΑΝ.....ΑΛΛΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΓΥΜΝΟ???????ΝΑ ΤΟΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ,ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΩΜΑΤΟΤΥΠΟ....?????????ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ,ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΛΥ....
ΟΜΩΣ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΑ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ.....
ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ....
Ο ΜΑΡΙΟΣ (ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΛΛΗΝΑΣ)....ΣΤΙΣ 13/06/2005...ΓΙΑ 3 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ....ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΑΖΙ,ΠΑΙΖΑΜΕ ΤΑΒΛΙ,ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ....ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ,ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ....ΕΓΩ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2008....ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΠΑΝΩ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ....ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ....ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΥΟΝ ΛΟΓΟ,Ο ΜΑΡΙΟΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ...ΑΝΕΒΗΚΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΠΑΝΩ,ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ....ΟΚΤΩΒΡΗΣ ΜΗΝΑΣ....ΠΑΡ'ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΟΤΙ ΕΤΡΩΓΑ ΤΟ ΕΒΓΑΖΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ...
ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΝΕΒΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ....ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΩ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ....ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΓΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ....ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ Η' ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΜΟΥ ΟΡΚΙΖΟΤΑΝ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΠΟΤΕ.....ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΑ....ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΟΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΤΟΥ 2009....ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ....ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.....
ΚΙ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ,ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ......ΔΕΝ ΤΗΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 3 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ....!!!!ΤΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑ ΕΜΑΙΛ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΓΑ....ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ.....ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ ΤΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ....ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΕΜΑΙΛ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΙΛΑΓΕ ΜΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΟΥ....ΤΙΣ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΣ...ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΑ....!!!!!ΕΙΧΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ....ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΕΤΣΙ....ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ???ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.....ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΙΩΣΩ,ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ....
ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ....ΕΠΑΘΑ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 4,5 ΜΗΝΩΝ....ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ Ο ΧΑΜΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΑ ΕΞΩ....ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΑ....ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.....
ΠΕΡΑΣΑΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ.....ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ,ΤΙ ΕΦΤΑΙΞΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ.....
ΣΤΙΣ 06/04/2009 ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΜΟΥ....ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΖΩΗ....ΠΑΡ'ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ....
ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ,ΚΑΝΩ ΛΑΘΗ....ΠΟΥ ΠΑΛΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ....
ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ,ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ....ΟΜΩΣ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΑΙΕΣ....ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΣΦΑΖΟΥΝΕ,ΝΑ ΜΕ ΔΕΡΝΟΥΝΕ,ΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ....ΛΕΩ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΑΜΕΣΩΣ,ΟΜΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ....!!!!ΚΑΝΩ ΠΡΑΞΕΙΣ ΠΟΥ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΜΟΥ,ΕΝΩ ΝΙΩΘΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ....
ΤΟΝ ΠΛΗΓΩΝΩ ΟΤΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ.....
ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΩ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΜΟΥ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΧΕΣΗ....??????????????????
ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ,ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΧΑΣΩ....
ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ.....ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ....!!!!
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...................ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...............!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΣΤΡΑΒΑ???????????
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote