Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
art
νέο μέλος
art's Avatar

Η art, μπήκε στην παρέα στις 24-10-10, μας γράφει από Αθηνα, είναι 40 ετών, Αιγοκερως στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

art is offline art is offline  
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΣΟ ΦΩΡΤΗΣΜΕΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΑΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΟΙ 2 ΑΥΤΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΠΙΔΙΝΩΣΑΝ, ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΦΟΒΕΡΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΕΞΑΡΤΑΣΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΖΗΤΑΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ. ΑΝ ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΤΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. Η ΨΥΧΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΘΡΕΦΤΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΑΣ. ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕΤΡΑ ΩΣ ΤΟ ΔΕΚΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ...ΣΚΕΨΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ...ΑΛΛΑΞΕ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΞΥΠΝΟΝΤΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ, ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΑΝΤΡΑ ΝΑ Μ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΒΡΕΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΣΙΑ...ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ...Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΜΕ ΥΣΤΕΡΙΕΣ. ΤΕΛΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ...Η ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥΠΛΟΚΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ...ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ, ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΚΗΣ ΜΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΑΝ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΑΠΛΑ ΕΣΥ ΤΙΜΩΡΟΥΣΕΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ.
ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ
Reply With Quote