Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 18:36 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: ερωτευτηκα..αλλα είμαι παντρεμένη Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 29 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 123 μηνύματα.

totally_xristina is online totally_xristina is online  
ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ....

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΝΩ ΚΑΚΙΑ...Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΤΟΥ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΑΣΤΗ ΣΟΥ...ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ,ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΝΟΜΟ...Ο ΦΟΒΟΣ ΜΗΝ ΜΑΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ,ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΝΤΡΑ,ΣΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ...!!!!
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ,ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ,ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ....ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΤΟ ΝΑ ΔΙΑΡΚΕΣΕΙ ΑΥΤΟ...!!!!ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΡΩΤΙΚΑ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ...!!!!ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΕΙ Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ...ΕΧΕΙΣ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ,ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΚΕΙ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΧΕΣΗ,ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΓΑ Η' ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΑ ΜΑΘΑΙΝΟΝΤΑΙ,ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΜΙΑ ΜΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ...ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΟΥ,ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ,ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΣ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ (ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ Η' ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ).ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΜΑΖΙ...!!!!ΤΟ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΚΟΛΟ.ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ,ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ....!!!!Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ....!!!ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΚΙΑ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ,ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ...!!!!

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ,ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΝΑ ΓΕΛΑΣ...!!!!
Last edited by totally_xristina; 31-10-10 at 17:20..
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
kathygk
νέο μέλος
kathygk's Avatar

Η kathygk, μπήκε στην παρέα στις 15-11-10, και έχει δημοσιεύσει 1 μηνύματα.

kathygk is offline kathygk is offline  
Καλημέρα,θα ηθελα απλα να μαθω οχι απο περιεργεια αλλα για να εχουμε ολοκληρωμένη αποψη οι αναγνωστες,αν η παρανομη σχεση συνεχιζεται....και αν ποτε εχεισ βαλει τον εαυτο σου στη θεση του ανδρα σου.Αν οχι κανε το....σκεψου πωσ θα ειναι να φιλαει μια αλλη γυναικα,να κανει ερωτα μαζι τησ και πανω απο ολα να ειναι ερωτευμενος μαζι της. Και μετα κανε μια ανασκοπηση το αξιζει?το αξιζεις?το αξιζετε αυτο σαν οικογένεια?
Reply With Quote
ΝΑΝΑ (ΝΑΝΑ)
νέο μέλος
ΝΑΝΑ's Avatar

Η ΝΑΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 09-10-10, μας γράφει από ΒΡΙΛΗΣΙΑ, ΠΑΡΘΕΝΟΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 12 μηνύματα.

ΝΑΝΑ is offline ΝΑΝΑ is offline  
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΣΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΜΕ ΕΠΙΚΡΗΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ! ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ!! Η ΖΩΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΡΩΤΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΙΟΝ ΕΡΩΤΕΥΕΤΑΙ.Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΛΜΟΥΝ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ Η ΕΥΤΗΧΙΑ Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΣΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΕ. ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΘΗΣΤΑ ΚΑΤΙ ΝΕΟ.ΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ. ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ ΜΙΛΑ Η ΜΟΝΑΞΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ-ΓΑΜΟΥ , ΣΧΕΣΗ- ΣΥΜΒΙΩΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΑΚΟΜΑ ΛΟΓΩ ΕΥΘΗΝΩΝ ΤΟΥΣ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΤΕΛΙΚΑ . ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ ΑΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΤΗ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ. ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΘΕΙ ΑΝΑ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Η ΕΣΕΝΑ. ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ. ΔΩΣΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΠΡΩΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΧΕΣΗ. ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΜΑΣ ΠΝΙΓΕΙ ΤΟ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΑ. ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΕΤΣΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΓΑΛΗΝΗ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.
Reply With Quote
isabella
νέο μέλος
isabella's Avatar

Η isabella, μπήκε στην παρέα στις 07-12-10, και έχει δημοσιεύσει 4 μηνύματα.

isabella is offline isabella is offline  
Nomizw πως δεν ειναι ερωτας αλλα απλος ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ!!Πολυ απλα βαρεθηκες τη μονοτονια και βρηκες κατι πιο ζωντανο πιο ενδιαφερον,απο τα λογια σου καταλαβενω οτι ο αντρας σου ειναι χρυσος μην τον αδικεις λοιπον!ειναι καθαρα δικη μου η γνωμη δεν θελω να επηρεασω σε τιποτα απλα λεω
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2014 Jelsoft Enterprises Limited