Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 23:21 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: η κατασταση δεν παει αλλο...πρεπει να τον κανω να γυρισει πισω...καμια ιδεα?? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
mentalistM
νέο μέλος
mentalistM's Avatar

Η mentalistM, μπήκε στην παρέα στις 23-11-09, και έχει δημοσιεύσει 2 μηνύματα.

mentalistM is offline mentalistM is offline  
Cool η κατασταση δεν παει αλλο...πρεπει να τον κανω να γυρισει πισω...καμια ιδεα??
ημουν με εναν για 3 μηνες(λιγοι αλλα υπεροχοι)...η σχεση ηταν τελεια ,συμφωνα με τα λεγομενα του,το εβλεπε πιο σοβαρα απο τις υπολοιπες γιατι ημουν και καλα η τελεια, το σεξ υπεροχο,δεν ειχε κανενα παραπονο απο εμενα οπως εχω μαθει απο κοινους γνωστους...ξαφνικα μαθαινει απο 2 ατομα(που δεν μου λεει ποιοι ειναι)οτι και καλα τον κερατωσα(πραγμα που δεν ισχυει)..με χωριζει αφηνοντας ανοιχτο το ενδεχομενο επανασυνδεσης...μετα απο λιγες μερες ο ιδιος μου λεει οτι εχει αλλη, αλλα δεν ηταν αυτη ο λογος που χωρισαμε(και οταν την ειδα καταλαβα οτι δεν ηταν σιγουρα αυτη ο λογος)...μιλαμε καθε μερα και ακρη ακομα να βγαλω..αρχιζει να θελει την αλλη τωρα και δεν ξερω πως να το αποτρεψω αυτο...πρεπει να τον κανω να γυρισει πισω...καμια ιδεα????
Reply With Quote
Sauil
νέο μέλος
Sauil's Avatar

Η Sauil, μπήκε στην παρέα στις 19-12-09, μας γράφει από Αθηνα, είναι 32 ετών, Κριος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

Sauil is offline Sauil is offline  
kalhspera :) loipon tha sou pw thn apopsh mou...einai kathara dikh mou k mporei na einai k lathos...alla pisteuw oti den aksizei ton kopo na asxolhtheis me enan tetoion anthrwpo...katarxas aparadektos pou den rwthse prwta esena an exei ginei kati tetoio akoma k an hthele na tsakwtheite tha eprepe prwta na se rwthsei ti egine k meta nakousei ayta pou tou exoun pei...apo thn allh mallon to xrhsimopoihse sa dikaiologia epeidh profanws vrhke kainourgia...twra to oti krataei anoixto to endexomeno mazi sou egw vlepw oti aplws isws den tou katse k poly kala h fash me thn allh k thelei na to paiksei yperanw twra k exei k sena sthn kavatza...koinws...proxwra yparxoun (nai k omws oso periergo k an akougetai ) yparxoun polloi aksiologoi anthrwpoi trigyrw mas ....
Reply With Quote
angeliki
νέο μέλος
angeliki's Avatar

Η angeliki, μπήκε στην παρέα στις 15-09-11, και έχει δημοσιεύσει 19 μηνύματα.

angeliki is offline angeliki is offline  
ημουν με εναν για 3 μηνες(λιγοι αλλα υπεροχοι)...η σχεση ηταν τελεια ,συμφωνα με τα λεγομενα του,το εβλεπε πιο σοβαρα απο τις υπολοιπες γιατι ημουν και καλα η τελεια, το σεξ υπεροχο,δεν ειχε κανενα παραπονο απο εμενα οπως εχω μαθει απο κοινους γνωστους...ξαφνικα μαθαινει απο 2 ατομα(που δεν μου λεει ποιοι ειναι)οτι και καλα τον κερατωσα(πραγμα που δεν ισχυει)..με χωριζει αφηνοντας ανοιχτο το ενδεχομενο επανασυνδεσης...μετα απο λιγες μερες ο ιδιος μου λεει οτι εχει αλλη, αλλα δεν ηταν αυτη ο λογος που χωρισαμε(και οταν την ειδα καταλαβα οτι δεν ηταν σιγουρα αυτη ο λογος)...μιλαμε καθε μερα και ακρη ακομα να βγαλω..αρχιζει να θελει την αλλη τωρα και δεν ξερω πως να το αποτρεψω αυτο...πρεπει να τον κανω να γυρισει πισω...καμια ιδεα????
ναι αμέ! παράτατον!!! μα κάνει καραμπάμ κιολας!
1)καταρχήν είσαι σίγουρη ότι όοολα αυτά που σου έλεγε τα έλεγε μόνο σε σένα!?
2)και καλά μαθαίνει απο κάπου ξαφνικά ότι το ν κεράτωσες, δε μπορεί να πεί όμως ποιός... οικογένεις δε θίγουμε απαπα! 3) αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο επανασύνδεσης βεβαίως!! να έχουμε και καμιά ρεζέρβα άμα ξεμίνουμε (συγνώμη κιόλας δε θέλω να σε προσβάλω απλά σου λέω πώς σκέφτηκε) 4) σίγουρα όπως σου είπε δεν ήταν αυτή ο λόγος που χωρήσατε ούτε εσύ αλλά ΕΚΕΙΝΟΣ...(δε φταίς εσύ.. αλλά εγώ..)γιατι να τον κάνεις να γυρίσει πισω βρε σύ? μόλις περιέγραψες έναν μ.......κα με το συμπαθιο! διαβάζεις τι γράφεις...??? (και πάλι χωρίς παρεξήγηση)
ps αν κρίνω απο το πώς κλείνεις λέγοντας ότι ΠΡΕΠΕΙ να τον κα΄νει να γυρίσει πίσω μήπως πρέπει να σκεφτείς (εκός απο τα παραπάνω) ότι γενικά σου κάνει και παιχνιδάκια (άλλος που θέλει να επιβεβαιώσει τον ανδρισμό του ήμαρτον!) και εσύ απλά δεν τον θές αλλά θές να "νικήσεις " την άλλη που στον "πήρε"???
Last edited by angeliki; 16-09-11 at 22:19.. Αιτία: ps
Reply With Quote
Τίνα
νέο μέλος
Τίνα's Avatar

Η Τίνα, μπήκε στην παρέα στις 17-09-11, είναι 23 ετών, και έχει δημοσιεύσει 6 μηνύματα.

Τίνα is offline Τίνα is offline  
Πριν λιγους μηνες καπως ετσι ενιωθα κ εγω κ πραγματικα γυρω μας υπαρχουν αγορια που μας θελουν κ δεν το βλεπουμε γιατι ειμαστε κολλημενες αλλου.τωρα δν το καταλαβαινεις αλλα βγες και κοιτα γυπω σου υπαρχουν καλυτεροι.δες το κ αλλιως θα σου αρεσε να ειστε ξανα μαζι και να σκεφτεσαι οτι σε αφησε πηγε με αλλη και γυρισε ξανα?και που ξερεις αν θα στο κανει ξανα...κοιτα γυρω σου!!!
Reply With Quote
gossipgirl (stella)
νέο μέλος
gossipgirl's Avatar

Η stella, μπήκε στην παρέα στις 17-09-11, είναι 24 ετών, parthenos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 6 μηνύματα.

gossipgirl is offline gossipgirl is offline  
Δεν αξιζει να χαλασεις τον χρονο σου με εναν τετοιο ανθρωπο.Προσωπικα νομιζω πως επειδη δεν ειχε τα κοτσια να σου πει οτι βρηκε αλλη ,το εριξε πανω σου. Παρατατον..Υπαρχουν τοσοι αλλοι εκει εξω που αξιζουν την προσοχη σου.
Reply With Quote
vassiliki sotiropoulou
νέο μέλος
vassiliki sotiropoulou's Avatar

Η vassiliki sotiropoulou, μπήκε στην παρέα στις 06-03-11, Ταύρος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 46 μηνύματα.

vassiliki sotiropoulou is offline vassiliki sotiropoulou is offline  
ναι αμέ! παράτατον!!! μα κάνει καραμπάμ κιολας!
1)καταρχήν είσαι σίγουρη ότι όοολα αυτά που σου έλεγε τα έλεγε μόνο σε σένα!?
2)και καλά μαθαίνει απο κάπου ξαφνικά ότι το ν κεράτωσες, δε μπορεί να πεί όμως ποιός... οικογένεις δε θίγουμε απαπα! 3) αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο επανασύνδεσης βεβαίως!! να έχουμε και καμιά ρεζέρβα άμα ξεμίνουμε (συγνώμη κιόλας δε θέλω να σε προσβάλω απλά σου λέω πώς σκέφτηκε) 4) σίγουρα όπως σου είπε δεν ήταν αυτή ο λόγος που χωρήσατε ούτε εσύ αλλά ΕΚΕΙΝΟΣ...(δε φταίς εσύ.. αλλά εγώ..)γιατι να τον κάνεις να γυρίσει πισω βρε σύ? μόλις περιέγραψες έναν μ.......κα με το συμπαθιο! διαβάζεις τι γράφεις...??? (και πάλι χωρίς παρεξήγηση)
ps αν κρίνω απο το πώς κλείνεις λέγοντας ότι ΠΡΕΠΕΙ να τον κα΄νει να γυρίσει πίσω μήπως πρέπει να σκεφτείς (εκός απο τα παραπάνω) ότι γενικά σου κάνει και παιχνιδάκια (άλλος που θέλει να επιβεβαιώσει τον ανδρισμό του ήμαρτον!) και εσύ απλά δεν τον θές αλλά θές να "νικήσεις " την άλλη που στον "πήρε"???
Αγγελική είσαι Θεά!!! Υποκλίνομαι!
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων