Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 23:20 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: ΠΩΣ ΝΑ ΥΗΡΕΜΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ??? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
art
νέο μέλος
art's Avatar

Η art, μπήκε στην παρέα στις 24-10-10, μας γράφει από Αθηνα, είναι 40 ετών, Αιγοκερως στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

art is offline art is offline  
ΕΠΙΣΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ...''ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ''...ΕΜΠΙΣΤΕΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΤΟ...ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣΙΕΣ...ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΛΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ
Reply With Quote
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 32 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 131 μηνύματα.

totally_xristina is offline totally_xristina is offline  
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ.....!!ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ.
ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ....!!!!ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Η ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ Ο ΜΑΡΙΟΣ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΔΟYΛΕΥΑΝ ΠΑΛΙΑ ΜΑΖΙ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ.ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΙΛΗΣΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΟΥΝΕ.ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΘΗΝΑ.ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ.ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ,ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ...!!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΕΝΤΑΞΕΙ....ΠΡΙΝ ΜOY ΠEITE ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ,ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑ.Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΑΠΟ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΤΟΥ....ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ,ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ....!!!ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ....ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ,ΤΑ ΜΑΣΑΓΕ,ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝΕ,ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΧΤΗΚΕ....!!!ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΝΟΙΚΙΑΖΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ,ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΡΥΦΩ ΛΕΦΤΑ....!!!!ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ,ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ...ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ....ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ.ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ...!!!ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΜΕΝΩ ΑΙΓΑΛΕΩ,ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΙΤΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ.ΚΑΤΣΑΜΕ ΚΑΝΑ ΔΥΩΡΟ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ.ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ.ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΡΩΤΙΚΑ,ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΝΕΣΗ,ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΥΟ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕΙ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ...!ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕ ΤΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ 2009 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ...ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΣΑΚΩΜΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ.ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ....!!!ΙΣΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ...!!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...!!!ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΟΤΙ ΠΑΡ'ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΦΕΛΟΣ...!!!ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ....!ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΕ ΤΗΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2009 ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΗΞΕΡΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ...ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ...ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ ΛΟΓΟ,ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ...ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ...!!!
ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΜΑΘΑ ΟΣΑ ΗΘΕΛΑ,ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!!!
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ,ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ,ΘΑ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΦΙΛΙ...ΙΣΩΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ,ΑΝ ΕΧΩ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ....!!!ΙΣΩΣ ΑΠΛΑ,ΝΑ ΗΘΕΛΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΡΣΤΙΚΑ ΑΝΤΙΟ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ...!!!
Η ΩΡΑ ΑΥΤΗ ΕΦΤΑΣΕ...ΟΜΩΣ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ...ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ...ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ....ΤΟ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...!!!!ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ,ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΟΘΟΥΣΑ ΕΡΩΤΙΚΑ...!!!ΙΣΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ,ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΝΟΣΤΑΛΓΟΥΣΑ ΕΡΩΤΙΚΑ Η' ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ.ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ...!!!ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ...!!!ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ....ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΝ ΟΛΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ...!!!ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡ'ΟΤΙ ΤΗΝ ΛΑΘΟΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ,ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ.ΤΩΡΑ ΚΙ'ΟΛΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΤΟΥ,Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΟΛΑ...ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...!!!ΘΑ ΛΕΙΠΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ.ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???
ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΡΙΟ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΖΗΛΙΑΡΗΣ,ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΤΟΝ ΜΑΡΙΟ.ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΙΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΛΗΜΜΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ...ΟΜΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΛΕΓΩ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΩ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ...!!!ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ,ΟΤΙ ΑΝ ΓΥΡΙΖΕ Ο ΜΑΡΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΟΥΣΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΑΥΤΑ ΠΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙ.ΘΑ ΦΟΒΑΤΑΙ,ΝΑ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙ...ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ...!!!ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΡΥΦΩ ΚΑΤΙ,ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ,ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ.

ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ????
ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΣΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ???
Η' ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ???
Η΄' ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΠΟΤΕ????

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ,Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΡΩΗΝ ΣΧΕΣΗΣ,ΟΜΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΟΣΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΜΟΥ ΑΚΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ...!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ.................!!!!!!!!!!!!!
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
art
νέο μέλος
art's Avatar

Η art, μπήκε στην παρέα στις 24-10-10, μας γράφει από Αθηνα, είναι 40 ετών, Αιγοκερως στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

art is offline art is offline  
ΦΙΛΗ ΜΟΥ,
ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΠΑΛΕΨΕ ΚΑΙ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ, ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑΝ ΟΛΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΠΩΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΦΥΤΕΨΕΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΙΡΑΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ...ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΟΥ...ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΟΥ!!! ΦΕΡΣΟΥ ΕΞΥΠΝΑ!!!
Reply With Quote
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 32 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 131 μηνύματα.

totally_xristina is offline totally_xristina is offline  
καλημερα σας...εχει περασει πολυς καιροςκαι ηθελα να σας γραψω τα νεα μου...!!!
αυτο που τελικα σας ρωτουσα,το αν επρεπε να του πω,του Κωστα οτι συναντηθηκα με τον Μαριο...δεν ηξερα αν επρεπε....ολες μου ειπατε να μην του πω τιποτα!!!και αυτο ισως να ηταν το καλυτερο!!!ομως σε καποιες συζητησεις που ειχαμε παντα μου ελεγ οτι φοβοταν οτι αν επεστρεφε ο Μαριος θα τον αφηνα για να παω σε αυτον!!!
μια μερα πριν κανα 2-3 μηνες του ειπα για ενα ονειρο που ειδα!!!και εγινε αυτο που φοβοταν στο ονειρο μου....επεστρεψε ο Μαριος και ειπε πως ηθελε να ειμαστε και παλι μαζι και οτι του ειχα λειψει και οτι ποτε δεν επαψε να με αγαπαει....λογια που ηθελα να ακουσω πριν φυγει και να τα εννοει!!!ομως στο ονειρο μου δεν μπορουσα να ειμαι με τον Μαριο...και δεν ηθελα....αγαπαω τον Κωστα και ακομα και στο ονειρο μου δεν ηθελα να χασω αυτην την υπεροχη σχεση που ειχαμε!!!ετσι οταν συναντησα τον Κωστα αγκαλιαστηκαμε σφιχτα και ενω ειχα απεναντι μου τον Μαριο,εγω ενιωθα γεματη και ευτυχισμενη στην αγκαλια του Κωστα!!!
αυτο το ονειρο το ειπα στον Κωστα και επειδη με ρωτησε: "αν ομως ερχοταν στα αληθεια τι θα εκανες?θα γυριζες κοντα του?" του ειπα οτι τον ειχα δει...και του ειπα οσαν συνεβησαν στην συναντηση μας....του ειπα οτι επειδη οταν γνωριστηκαμε,πριν απο 3 μηνες εγω ειχα χωρισει,δεν ειχα ξεπερασει τον Μαριο....παντα τον σκεφτομουν και ετρεφα αισθηματα για αυτον!!!και ισως αυτο να συνεχιζονταν αν δεν του μιλουσα και δεν καταλαβαινα τωρα τι νιωθω για αυτον!!!παρ'οτι ο,τι μου εκανε δεν ειχα παψει να τον νοιαζομαι και να τον σκεφτομαι....τον Μαριο εννοω!!!
ομως πλεον νοιωθω πως η αληθεια και η ειλικρινεια στην συζητηση μας με εκανε να δω τι πραγματικα ενιωθα και τι ηθελα απο την ζωη μου...να ειμαι με τον Κωστα!!!
και του το ειπα!!!οτι οποιος και να ερθει,ακομα και ο Μαριος,οτι δεν τον αλλαζω και θελω να ιναι παντα στην ζωη μου..!!!ηταν πραγματικα πολυ ηρεμος αν και σιγουρα ενιωσε περιεργα που ειχα συναντησει τον Μαριο...ομως μολις του ειπα ολα οσα κραταγα μεσα μου,αλλαξα συζητηση για να μην χρειαστει να τον φερω σε δυσκολη θεση!!!
πλεον δεν μου μιλαει για το Μαριο ουτε τον αναφερει καν..!!!πιστευω πως λεγοντας του πρωτον την αληθεια που δεν ηξερε αν και ηταν κατι πολυ δυσκολο και κανεις δεν το κανει,καταλαβε οτι τον αγαπαω και οτι πραγματικα μονο αυτον θελω διπλα μου!!!

εσεις τι πιστευετε???
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2017 Jelsoft Enterprises Limited