Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 23:07 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Δεν μου μιλαει κανεις.. Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Twilight<3
Mairulaa<3
Twilight<3's Avatar

Η Twilight<3, μπήκε στην παρέα στις 07-05-12, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

Twilight<3 is offline Twilight<3 is offline  
Cool Δεν μου μιλαει κανεις..
Γεια σας..Με λενε Μαρια....πριν 20 μερες περιπου χωρισα με το αγορι μου που τα ειχαμε 1μιση χρονο..ο λογος ηταν η συμπεριορα του..Δεν μου φεροταν καθολου καλα, με εβριζε και με πιεζε να προχωρησουμε( αλλα εγω δν ημουν ετοιμη κ δν θελω απο αυτην την ηλικια-15 χρονων)..Και λιγο καιρο μετα απο οταν χωρισαμε αρχισα να μιλαω μεσω φεισμπουκ με εναν γνωστο του πρωην μου..Μην νομιζεται τιποτα απλως μιλαγαμε..Και επειδη εγω ημουν στεναχωρημενη που χωρισα με συμβουλευε για να νιωσω καλυτερα και εδειχνε οτι του αρεσα..Και εννοειτε πως δεν ειχαμε συναντηθει ποτε..Τελος παντων το εμαθε ο πρωην μου οτι μιλαγα με αυτον κ βαζει λογια σε ολους οτι ειμαι που....Καλα αυτο ειναι τοσο μα τοσο περιεργο..Ουτε καν εχω προχωρησει αλλα ουτε κ εχω κανει σχεση εκτος απο αυτην..Ειναι η πρωτη μου κ παραμενει η πρωτη μου..Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω..Ειμαι χαλια απο προχθες..Γιατι μου το κανει αυτο?Με απειλει συνεχεια και θελει να μου καταστρεψει τη ζωη..Ενταξει καταλαβαινω οτι μπορει να τον πειραξε που μιλαγα με αυτον αλλα ειμασταν χωρισμενοι πρωτον και δευτερον απλως μιλουσαμε τιποτα αλλο..Και σαν να μην εφτανε αυτο, αυτος που μιλαγα λεει στον πρωην μου οτι εγω τον ζαλιζω στα μηνυματα και με βριζει κιολας τωρα και δεν μου μιλαει..Και τωρα δεν ξερω εχει βαλει λογια σε ολους ο πρωην μου και με κατηγορουν ολοι..Αλλα κανενας δεν σκεφτηκε πως μου φεροταν εκεινος στη σχεση μας..Σας παρακαλω πειτε μου τι να κανω..Ειμαι χαλια..Απελπισμενη..Θα αλλαξω σχολειο και αριθμο για να μην εχω καμοια επαφη με οσους ξερουν τι εγινε..Νομιζεται οτι θα με σχολιαζουν για μια ζωη ή ειναι κατι προσωρινο που θα περασει αν δεν ασχολουμαι?Και πιστευεται οτι εχουν δικιο που το λενε αυτο?Σας παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας..Τι να κανω?Ειναι αναγκη
Reply With Quote
treliara annia
τακτικό μέλος
treliara annia's Avatar

Η treliara annia, μπήκε στην παρέα στις 23-05-12, μας γράφει από ΤΡΕΛΟΧΩΡΙΟ, parthenos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 120 μηνύματα.

treliara annia is offline treliara annia is offline  
Ξέρεις κάτι ο κόσμος ψάχνει ψωμί να φάει... έτσι είναι . αυτό γίνεται γιατί ο κόσμος είναι κακός...κοίτα απλώς θα ξεχαστεί θα περάσει ο καιρός και θα βρουν άλλο φαΐ μην στεναχωριέσαι...εγώ απλώς σου λέω να φανείς δυνατή και να προχωρήσεις μπροστά.. άστους να λένε αφού εσύ ξέρεις ποιά είσαι τότε μην σε νοιάζει και όσο για τούς φίλους σου αν είναι πραγματικοί φίλοι θα σου σταθούν , αν δεν είναι τότε ξεκίνα μια νέα ζωή χωρίς αυτά τα άτομα . Να σου πω ένα πράγμα δεν καταλαβαίνω με εμάς τους ανθρώπους πως γίνεται να δυσκολευόμαστε να απομακρύνουμε άτομα στη ζωή μας αφού μας πονάνε..είναι σαν να είμαστε μαζόχες. Λοιπόν παράτα όλους όσους σε κάνουν να πονάς και κοίτα οι επόμενες επιλογές σου να είναι πιο καλές γιατί δεν σου αξίζει αυτό που γίνεται . Όλα θα περάσουν αρκεί να αφήσεις τον χρόνο να περάσει ......εσύ ξέρεις ποιά είσαι και κοίτα να παραμείνεις αυτή αλλά πιο δυνατή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ελπίζω να βοήθησα
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων