Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 23:19 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Πως κανεις εναν αντρα να τρεχει πισω σου? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 225 μηνύματα.

natalia is offline natalia is offline  
ζω σε μια μικρη κωμοπολη..πιστε4ε με ξερω τους παντες απο τον πιο μικρο στο πιο μεγαλο και δυστυχως οχι δεν υπαρχει κανεις..δε 3ερω αν λιωνουν γ μενα παντως δεν ειναι τυποι που θα εκανα κατι για κανενα λογο
Reply With Quote
Paradise Lost
τακτικό μέλος
Paradise Lost's Avatar

Η Paradise Lost, μπήκε στην παρέα στις 25-06-13, και έχει δημοσιεύσει 242 μηνύματα.

Paradise Lost is offline Paradise Lost is offline  
Ναταλάκι το καλύτερο είναι αυτό που σου είπανε..
Δηλαδή να τον γράφεις κι εσύ όπως αυτός για να καταλάβει ό,τι σε ενοχλεί αφού δεν παίρνει από λόγια!
Αν δεις αλλαγή στην συμπεριφορά του καλώς..
Αν όχι τότε καλύτερα να τον αφήσεις να ασχολείται με τα παιχνίδια του και όταν ωριμάσει τότε να κάνει σχέσεις..
Και ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ μην αφήνεις κανέναν και για κανένα λόγο να σε καταπάταει ή να σε καταπιέζει!Να το θυμάσαι αυτό!
Το παν είναι να μας αγαπάνε για αυτό που είμαστε!
Και τέλος δεν θα μένεις σε αυτή τη σχέση επειδή φοβάσαι την μοναξιά..
Πίστεψε με όταν είσαι μόνη σου και σταματήσεις να περιμένεις πχ να έχεις μία σχέση της προκοπής τότε είναι που θα έρθει...
Δεν βγήκε αδίκως η παροιμία "Το καλό αργεί να γίνει!"
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Εχετε δικιο βρε κοριτσια! και σας ευχαριστω πολυ. Το κακο ειναι πως κι εγω κατι τετοιες συμβουλες εδινα και τωρα δε μπορω να τις εφαρμοσω. Γιατι η βλακεια ειναι πως οταν ειμαστε απο κοντα ειναι αλλος αν8ρωπος απλα η αποσταση μας κανει ετσι. Και σκεφτεται εκεινος οτι αν μ φερεται ετσι με 4ηνει και θα κολλησω μαζι του. Εγω ομως ξενερωνω και παρολο που απεξω απεξω του το χω πει καποιες φορες αυτος δε καταλαβαινει απλα ειναι τοσο υπεροχο αυτο που εχουμε κ περναμε τοσο καλα που δεν αξιζει να το χαλασω νομιζω
Reply With Quote
omorfia (Δήμητρα Καλυβά)
νέο μέλος
omorfia's Avatar

Η Δήμητρα Καλυβά, μπήκε στην παρέα στις 24-02-13, μας γράφει από Αθήνα, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

omorfia is offline omorfia is offline  
Φλέρταρε με άλλα αγόρια, βγες έξω, κινήσου, ψαχτείς, αναζήτησε νέες παρέες. Ο κόσμος δεν κινείτε ούτε γύρω σου αλλά ούτε και γύρω του οπότε αν δεν σε γεμίζει τώρα που είναι αρχή, φαντάσου τι έχει να γίνει σε 5 χρόνια που η ρουτίνα θα έλθει στην σχέση σας.
"Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?" - Ομορφιά υγεία και μόδα για καλύτερη ζωή.
Reply With Quote
serafina21 (Victoria)
τακτικό μέλος
serafina21's Avatar

Η Victoria, μπήκε στην παρέα στις 17-05-13, Υδροχόος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 61 μηνύματα.

serafina21 is offline serafina21 is offline  
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ BARBIE ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΓΩ ΖΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ!ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΤΡΕΨΕΙΣ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΝ ΤΡΕΧΕΙ ΠΙΣΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΤΥΠΟ ΠΕΙΣΜΩΝΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΛΥΓΙΣΕΙ.ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΧΙ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΜΟΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΑΠΛΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΑΝΤΑ ΠΙΑΝΕΙ!ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ?ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ..ΔΛΔ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ,ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΤΕΛΙΚΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!ΦΙΛΙΑ!!!
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Σεραφίνα μου σε ευχαριστω πολυ. Στη περιπτωση του δεν καταλαβαινω αν αυτο τον απωθει περισσοτερο...τρ ομως δεν ξερω κατα ποσο εχει σημασια αν κοιταξεις το καινουριο θεμα μου θα καταλαβεις
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων