Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 15:36 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: ΠΩΣ ΝΑ ΥΗΡΕΜΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ??? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 29 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 123 μηνύματα.

totally_xristina is online totally_xristina is online  
Προεπιλογή ΠΩΣ ΝΑ ΥΗΡΕΜΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ???
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ......
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ...ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΡΥΜΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.....
ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΑ....ΣΤΙΣ 01/11/2002....ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ....ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ....ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ,ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ....ΦΤΙΑΧΝΙΟΜΟΥΝ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΑ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΡΑΤΙΟΜΑΣΤΕ ΧΕΡΙ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΙΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΙΕΣ....ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ...!!!!ΚΙ'ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥ ΕΣΤΕΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ....ΕΚΑΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ,ΑΠΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙ ΜΕΧΡΙ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΕ ΑΛΛΗΝ....ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΤΑΝ.....ΑΛΛΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΓΥΜΝΟ???????ΝΑ ΤΟΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ,ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΩΜΑΤΟΤΥΠΟ....?????????ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ,ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΛΥ....
ΟΜΩΣ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΑ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ.....
ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ....
Ο ΜΑΡΙΟΣ (ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΛΛΗΝΑΣ)....ΣΤΙΣ 13/06/2005...ΓΙΑ 3 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ....ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΑΖΙ,ΠΑΙΖΑΜΕ ΤΑΒΛΙ,ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ....ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ,ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ....ΕΓΩ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2008....ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΠΑΝΩ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ....ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ....ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΥΟΝ ΛΟΓΟ,Ο ΜΑΡΙΟΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ...ΑΝΕΒΗΚΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΠΑΝΩ,ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ....ΟΚΤΩΒΡΗΣ ΜΗΝΑΣ....ΠΑΡ'ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΟΤΙ ΕΤΡΩΓΑ ΤΟ ΕΒΓΑΖΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΚΑΙ ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ...
ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΝΕΒΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ....ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΩ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ....ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΓΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ....ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ Η' ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΜΟΥ ΟΡΚΙΖΟΤΑΝ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΠΟΤΕ.....ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΑ....ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΟΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΤΟΥ 2009....ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ....ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.....
ΚΙ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ,ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΕΞΗΓΗΣΗ......ΔΕΝ ΤΗΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 3 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ....!!!!ΤΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑ ΕΜΑΙΛ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΓΑ....ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ.....ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΕΜΑΙΛ ΤΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ....ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΕΜΑΙΛ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΙΛΑΓΕ ΜΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΟΥ....ΤΙΣ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΣ...ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΑ....!!!!!ΕΙΧΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΜΕ ΛΥΓΜΟΥΣ....ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΕΤΣΙ....ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ???ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.....ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΙΩΣΩ,ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ....
ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ....ΕΠΑΘΑ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 4,5 ΜΗΝΩΝ....ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ Ο ΧΑΜΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΑ ΕΞΩ....ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΑ....ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.....
ΠΕΡΑΣΑΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ.....ΑΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ,ΤΙ ΕΦΤΑΙΞΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ.....
ΣΤΙΣ 06/04/2009 ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΜΟΥ....ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΗΝ ΖΩΗ....ΠΑΡ'ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ....
ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ,ΚΑΝΩ ΛΑΘΗ....ΠΟΥ ΠΑΛΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ....
ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ,ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ....ΟΜΩΣ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΑΙΕΣ....ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΣΦΑΖΟΥΝΕ,ΝΑ ΜΕ ΔΕΡΝΟΥΝΕ,ΕΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ....ΛΕΩ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΑΜΕΣΩΣ,ΟΜΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ....!!!!ΚΑΝΩ ΠΡΑΞΕΙΣ ΠΟΥ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΜΟΥ,ΕΝΩ ΝΙΩΘΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ....
ΤΟΝ ΠΛΗΓΩΝΩ ΟΤΑΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ.....
ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΩ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΜΟΥ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΧΕΣΗ....??????????????????
ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ,ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΧΑΣΩ....
ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ.....ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ....!!!!
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...................ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...............!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΛΑ ΣΤΡΑΒΑ???????????
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
alinaxblonde
νέο μέλος
alinaxblonde's Avatar

Η alinaxblonde, μπήκε στην παρέα στις 12-08-10, aigokerws στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

alinaxblonde is offline alinaxblonde is offline  
agaph mou..oles exume pligw8ei apo antres.OLES
den kserw an mporw na se voithisw..alla makari na sou ftia3w ligo ti diathesi.. :)
den 3erw ti mporeis na kaneis gia na 3exaseis tis proigumenes sxeseis su.. pisteuw pws gia pada tha'xeis autes tis anamniseis..apla auto pu prepei na kaneis einai na min dineis tosi simasia se autes... na agapas ton eauto su, na zeis ti zwi su, na pernas kala, tulaxiston mesa su 3ereis oti den ekanes tipota to kako ..oti oi aloi eftegan gia auta pu eginan. apla apogoiteutikes sto parel8on kai twra niw8eis anasfaleia mpas kai 3anasymvei.. logiko einai, den ftais esy.. o an8ropos su prepei na se dexetai opws eisai..kai esy sigura eisai poli kalos an8ropos me kali psyxi , an8ropos pu kserei na agapaei.. opote opoios einai mazi sou einai tyxeros ..etsi na aisthanesai :)
makari na voi8isa...
filia :*
Reply With Quote
τακτικό μέλος

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 29 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 123 μηνύματα.

σε ευχαριστω πολυ καλη μου...εχεις δικιο σε οσα ειπες....ισως οντως να φοβαμαι πως θα ξανα πληγωθω....δεν εχω και πολυ εμπιστοσυνη στον εαυτο μου...προσπαθω καθε μερα να γινομαι καλυτερη,αλλα παντα τα καταστρευω ολα....τα νευρα μου εννοω....
μακαρι να μπορεσω να βρω τιν ισσοροπια στην ζωη μου....!!!!
θα γινει ΠΟΤΕ???????
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
christina32
νέο μέλος
christina32's Avatar

Η christina32, μπήκε στην παρέα στις 14-09-10, Λέων στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 2 μηνύματα.

christina32 is offline christina32 is offline  
μακαρι να μπορεσω να βρω τιν ισσοροπια στην ζωη μου....!!!!
θα γινει ΠΟΤΕ???????

Θα μπορέσεις να βρείς όχι μόνο ισσοροπία αλλά και πολύ αγάπη...λίγη υπομονή μόνο...
Reply With Quote
agapiti marina
νέο μέλος
agapiti marina's Avatar

Η agapiti marina, μπήκε στην παρέα στις 30-09-10, και έχει δημοσιεύσει 4 μηνύματα.

agapiti marina is offline agapiti marina is offline  
totally xristina,
Έχω θυμώσει πάρα πολύ με σένα. Έχω θυμώσει και μη την Christina 32!
Τι πράγματα είναι αυτά!!
Να σου πω τι βλάπω εγώ? Και οι δύο σχέσεις σου ήταν με παιδιά μου δεν σε θέλανε και τόσο. Τράβηξες εσύ την κατάσταση από τα μαλλιά, και μάλιστα έκανες την ανεύθυνη πράξη να μείνεις έγκυος με τον δεύτερο, μπας και από οίκτο για σένα μπει στη σχέση.
Αγαπούλα μου, δεν τα κάνουν αυτά!! Αν θες να ακούσεις και αυτό: είσαι και πολύ τυχερό κορίτσι που ο Θεός τερμάτισε την εγκυμοσύνη σου!!
Όταν κάνεις 3 ώρες περπάτημα για να συναντήσεις γκόμενο, να ξέρεις ότι δεν πρόκειται για σχέση, αλλά για ένα κόλημα το εγκεφάλου. Η σχέση πρέπει να είναι ΑΜΟΙΒΑΙΑ!!
Όταν ο άλλος λέει ότι δεν έχει λεφτά να μπει στο internet, να ξέρεις ότι δεν γουστάρει και δεν έχει καν την στοιχειώδη εξυπνάδα να βρει καλή δικαιολογία.
Τώρα εγώ είμαι άκαρδή και συ θέλεις να ηρεμήσει η ψυχούλα σου!!
Αγάπη μου γλυκιά, πιστεύω ότι δεν θες να ευτυχείς. Πρέπει να έχεις κάποιου είδους αλλεργία στην ευτυχία. Παρακαλούσες αυτούς που δε σε γουστάρανε και κακοποιείς τον Κώστα που κάθετε τώρα πάνω από χρόνο!
Το βλέπεις ότι δεν θέλεις εσύ να ηρεμήσεις??
Και σταμάτα πια με τις ενοχές. Απλά μη φέρεσαι μαλακισμένα. Παρατήρησε τον εαυτό σου. Κάνε άσκηση να προλάβεις την υστερική κρίση και ανέβαλε την για αργότερα. Όταν πας να του κάνεις σκηνή, πήγαινε πρώτα να πιεις ένα ποτήρι νερό. Θα δεις ότι θα σκέφτεσε πιο καθαρά και δε θα πέσεις στην παγίδα, που βάζεις εσύ τον εαυτό σου, να γελειοποιηθείς στα μάτια του Κώστα.
Δε θέλω να σου την πω.
Όλες μας έχουμε κάνει μαλακίες. Δε θέλω να χάσεις αυτό που έχεις, γιατί είναι κρίμα.
Απλά δες ότι ένα κομμάτι σου τον θέλει τον Κώστα, και ένα άλλο τον διώχνει. Μίλα μαζί του ειλικρινά, πες του τις δυσκολίες που έχεις με τις σχέσεις γενικά και πίστεψε ότι έχεις τη δύναμη να ανατρέψεις τα πάντα στη ζωή σου και να ευτυχήσεις πραγματικά.
Σε φιλώ,
Μαρίνα
http://***.blogspot.com
Last edited by faery; 01-10-10 at 10:10.. Αιτία: μη αποδεκτός σύνδεσμος
Reply With Quote
τακτικό μέλος

ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ....

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ....
ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΛΑΘΟΣ....
1ον:
Τράβηξες εσύ την κατάσταση από τα μαλλιά, και μάλιστα έκανες την ανεύθυνη πράξη να μείνεις έγκυος με τον δεύτερο, μπας και από οίκτο για σένα μπει στη σχέση.

ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΕΥΘΥΝΗ ΠΡΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ,ΠΑΡ'ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ...ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΕ ΞΑΦΝΙΚΑ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣΠΟΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ...

2ον:Όταν ο άλλος λέει ότι δεν έχει λεφτά να μπει στο internet, να ξέρεις ότι δεν γουστάρει και δεν έχει καν την στοιχειώδη εξυπνάδα να βρει καλή δικαιολογία

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ,ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΛΒΑΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ,ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ...ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ....ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ,ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΣΟΥ...!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ,ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ...ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ...!!!ΟΜΩΣ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ....
ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ...ΤΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ....!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΞΕΣΠΑΩ.....!!!!!

ΑΡΑΓΕ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ??????
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
ΝΑΝΑ (ΝΑΝΑ)
νέο μέλος
ΝΑΝΑ's Avatar

Η ΝΑΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 09-10-10, μας γράφει από ΒΡΙΛΗΣΙΑ, ΠΑΡΘΕΝΟΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 12 μηνύματα.

ΝΑΝΑ is offline ΝΑΝΑ is offline  
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ......
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ...ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΡΥΜΜΕΝΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ.....
Αγαπητη Χριστινα, εγω εχω να σε συμβουλευσω να μηλησεις με καποιον ειδικο ισως ενας ψυχολογος - ψυχοθεραπευτεις να βρει τα πραγματικα αιτια που σε εκαναν να βασανιζεις τον εαυτο σου απο μικρο παιδι εως και τωρα. Νιωθω πως σαν παιδι πρεπει να σου συνεβει κατι που σεκανε να πονεσεις πολυ και αυτο ειναι η αιτια να τιμορεις τον εαυτο σου. Να ξερεις πως αν συντομα δεν βρεις το προβλημα καιτη λυση του καποια στιγμη θα χασεις ολα οσα εχεις διπλα σου.Δεν μπορω να ξερω ποσο καλα περνας με τον συντροφο σου ή αν σου δημιουργει ανασφαλειες που δεν τις συνειδητοποιεις ακομη παντως κοιταξε το θεμα σου προσεχτικα. Ευχομαι η ψυχη σου να βρει τη γαλήνη που τοσο γυρευει!
Reply With Quote
eria
νέο μέλος
eria's Avatar

Η eria, μπήκε στην παρέα στις 16-10-10, και έχει δημοσιεύσει 1 μηνύματα.

eria is offline eria is offline  
den preph na ta pairnhs ola straba .otan arxizhs mia kainoyrgia sxesh den koitas pisv ena ayto.preph na agaphshs esy prvta ton eayto soy kai ystera oloi oi alloi akoma kai to agori soy .teleio den yparxh h eytyxia den einai mia zvh .eytyxia einai kapoies stigmes poy pername . preph oti se plhgvnh na se kanh pio dynato kai otan blephs se mia sxesh oti den pah parakatv mhn to koyrazhs den exei vraio telos .koita na eisai kala kai na xairese thn zvh .oloi exoyme eltvmata kai an cajhs ta prvta ua ta deis ston eayto soy mhn kolas loipon prospauhse na bgalhs oti arnhtiko exeis sto myalo soy kai proxora uetika kai ua deis oti ola einai ok h zvh einai ligh mhn to jexnas na xairese thn kaue stigmh ths kai na les na eisai panta kala kai kati teleytaio agapa aytoys poy se agapane:)
Reply With Quote
faery (νεράϊδα)
Δημιουργός
faery's Avatar

Η νεράϊδα, μπήκε στην παρέα στις 16-02-09, μας γράφει από ξωτικοχώρα, είναι 42 ετών, Καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 289 μηνύματα.

faery is online faery is online  
Eria, έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα γράφεις! Συμφωνώ και επαυξάνω!

Θα είναι χαρά μας να διαβάζουμε τις απόψεις σου! Αν μπορείς και με ελληνικούς χαρακτήρες έστω και άτονους, ακόμα καλύτερα!
– Πες μου ένα χαρούμενο τραγούδι για την ζωή, είπε το δέντρο στ’ αστέρι του.
– Το τραγούδι που λέει η καγκελόπορτα, όταν ανοίγει και μπαίνει κάποιος που αγαπάς.

Βρείτε το e-female.gr στο facebook και κάντε Like!
Reply With Quote
art
νέο μέλος
art's Avatar

Η art, μπήκε στην παρέα στις 24-10-10, μας γράφει από Αθηνα, είναι 37 ετών, Αιγοκερως στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

art is offline art is offline  
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΣΟ ΦΩΡΤΗΣΜΕΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΑΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΟΙ 2 ΑΥΤΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΠΙΔΙΝΩΣΑΝ, ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΦΟΒΕΡΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΕΞΑΡΤΑΣΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΖΗΤΑΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ. ΑΝ ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΤΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. Η ΨΥΧΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΘΡΕΦΤΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΑΣ. ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕΤΡΑ ΩΣ ΤΟ ΔΕΚΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ...ΣΚΕΨΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ...ΑΛΛΑΞΕ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΞΥΠΝΟΝΤΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ, ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΑΝΤΡΑ ΝΑ Μ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΒΡΕΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΣΙΑ...ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ...Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΜΕ ΥΣΤΕΡΙΕΣ. ΤΕΛΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ...Η ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥΠΛΟΚΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ...ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ, ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΚΗΣ ΜΑΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΑΝ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΑΠΛΑ ΕΣΥ ΤΙΜΩΡΟΥΣΕΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ.
ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2014 Jelsoft Enterprises Limited