Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 13:47 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
evgenitsa (ΕΥΓΕΝΙΑ)
νέο μέλος
evgenitsa's Avatar

Η ΕΥΓΕΝΙΑ, μπήκε στην παρέα στις 13-02-11, μας γράφει από ΑΘΗΝΑ ΕΞΑΡΧΕΙΑ, είναι 19 ετών, libra στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

evgenitsa is offline evgenitsa is offline  
Προεπιλογή ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ
Γεια σε ολους...!Ειχα καιρο να μπω εδω μεσα γιατι συνεχεια ημουν αποσχολημενη με τα προβληματα μου και πιο συγκεκριμενα με την σχεση μου.Απετυχα τελιως σε αυτο το τομεα και δεν υπερβαλω καθολου!Τα εφτιαξα με ενα παιδι πριν 2 χρονια.Εξαιρετικο αγορι,υπευθινος σε ολα,καλος φιλος και το σημαντικοτερο ενας ανθρωπος ο οποιος ειναι τρελα ερωτευμενος μαζι μ.Τωρα θα αναρωτιεστε τι μ ελειπε...Πολλα μου ελειπαν κατανοηση,σεβασμος,εμπιστοσυνη απο μερος του αλλααα...ετσι οπως τα εκανα καλα να παθω!Ολα ξεκινησαν απο εναν ψιχακια που ηταν καψουρης με μενα και εγω ειπα να πεξω λιγο μαζι του οχι επειδη ειμαι κακια η απολαμβανω να πληγωνω τους αλλους απλα κανενας δν εκανε ετσι για μενα κ ειχα την περιεργεια να δω τ για τι ειναι ικανος ενας ανθρωπος να κανει για τον ανθρωπο που αγαπαει.Πσιλοφλερταρα μαζι του κ οταν μ εκανε ερωτικη εξομωλογηση ξενερωσα κ προσπαθουσα να κρατησω μια φιλικη σταση απεναντι του.Και εγω η ιδια που τα γραφω αυτα σκεφτομαι ποσο σκυλα ημουν!!!Ετσι περναγε ο καιρος εγω τα εφτιαχνα με αλλους και αυτος εσκαγε απο την ζηλια του.Δεν καθοταν με σταυρωμενα τα χερια ομως εβαζε τα φιλαρακια του να τους σπανε στο ξυλο και οταν εγω τον ρωταγα αμα ειχε σχεση με αυτο μ ελεγε καμια.Ε καλα δν με ενδιεφερε και πολυ που τρωγανε ξυλο γιατι για να λεμε την αληθεια το αξιζαν και δευτερον δεν σημεναν για μενα τιποτα!Μια μερα ομως συνανταω το αγορι μου αρχισαμε να βγενουμε ερωτευτηκαμε ενας τον αλλον και τα φτιαξαμε!Ο αλλος ο ψιχακιας μολις το εμαθε εβαλε τους φιλους του να τον κανονισουν.Το αγορι μου τα ειχε παιξει ενταξει δεν ειναι και ευκολο καθε μερα να του μπαινουν 10 ατομα και να του λενε να με αφησει ησυχη.Εκεινος ομως δν με αφησε ερχοντε λοιπον μια μερα 10 ατομα και τον σπανε στο ξυλο μπροστα μου!Εγω ομως ημουν τελιως στο κοσμο μου ημουν τοσο ερωτευμενη που ολα τα εβλεπα ροδινα και ωρεα και δεν καταλαβενα ποσο πολυ ποναει ο ανθρωπος μου.Η συμπεριφορα του αλλαξε παρα πολυ εγινε νευρικος ξεσπαγε πανω μου με χτυπαγε μερικες φορες οταν τον εφτανα στα ορια του αλλα παντα ηταν διπλα μου και με στυριζε σε ολα.Περναει λοιπον ενας χρονος και μια μερα μου μιλαει ο πρωην μου,μιλαγαμε μιλαγαμε και μια μερα κανονισαμε να συναντηθουμε φιλιθηκαμε και μας επιασε μια φιλη του αγοριου μου και τ τα ειπε ολα!Εκεινος φισικα τρελαθηκε τελειως εσπασε στο ξυλο τον πρωην μου αλλα δεν με χωρισε κ μ ειπε πως με συγχωρει και αξιζω για μια 2 ευκαιρια.Περναει καιρος αλλα καλυτερος δεν γινοταν σε καθε ευκαιρια μου το κοπαναγε και με εκανε να νιωθω σκουπιδι το ξυλο αγριεψε πολυ δεν ηταν πλεον χαστουκια στο μαγουλο αλλα παντα τα ξαναβρησκαμε και καταλαβεναμε οτι δεν μπορουμε ενας χωρις τον αλλον.Ετσι περασε κ αλλος ενας χρονος κ φτασαμε σε αυτο το καλοκαιρι.Περασα απαισια για εναν απλο λογο δεν ειχαμε παει ουτε μια φορα καπου οι δυο μας ολοι την ωρα με τους φιλους του μονο με αυτους γιατι οι δικες μ οι φιλες εφυγαν απο διπλα μου μολις αλλαξα σχολειο για να ειμαι ολη την ωρα με το αγορι μου!Και με πιανει η δικια μου η τρελα και κανονιζω με τον πρωην μου να συναντηθουμε ξανα ε φισικα φιληθηκαμε και την αλλη μερα αρχιζε να με εκβιαζει οτι θα τα πει ολα στο αγορι μου αμα δεν τον χωρισω!Αποφασιζω εγω λοιπον να πω στο αγορι μου για την συναντηση και το φιλι ε οπως καταλαβαινετε αυτο ηταν το τελικο χτυπημα ενα πραγμα σας ο πρωην μ ειναι ακομα νοσοκομειο.Μετα απο αυτο χωρισαμε του ειπα λυπαμαι για οσα εκανα και οτι δεν θα τον ξαναενοχλησω ποτε.Περναγανε μερες νιωθαμε και οι δυο απαισια και ξαφνικα με παιρνει τηλ κ μ λεει ελα να συναντηθουμε μου φεροταν λες και ηταν το πρωτο ραντεβου ολο χαρες και βλεματα!Ετσι εχουμε βγε μερικες φορες και μ ειπε οτι με αγαπαει πολυ αλλα δεν τα ξαναφτιαχνει μαζι μου μονο εαν του αποδειξω οτι εχω αλλαξει πραγματικα,εχω ωριμασει,μετανιωσει και αμα του δειξω οτι σημενει πολλα για μενα!Ειμαι αποφασισμενη να τον κερδισω πισω λοιπον γιατι εχω μετανιωσει πραγματικα και εχω σκεφτει πολλα πραγματα σε ολο αυτο το διαστημα που ειμαι μονη και ειμαι σιγουρη πως δεν θα ξανακανω το ιδιο λαθος.Σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας και το τι θα κανατε εσεις στην θεση μου αμα αγαπουσατε πολυ τον αλλον
Last edited by evgenitsa; 07-09-11 at 16:48..
Reply With Quote
Toulipaki (Γωγώ)
τακτικό μέλος
Toulipaki's Avatar

Η Γωγώ, μπήκε στην παρέα στις 26-08-11, μας γράφει από Θεσσαλονίκη, Τοξότης στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 139 μηνύματα.

Toulipaki is offline Toulipaki is offline  
Τι να σου πω βρε Ευγενία μου;Αρρωστημένη κατάσταση τόσο καιρό....Σίγουρα και απαίσια περνάς και τα νεύρα σου σπάνε και όλη η ψυχολογία σου διαλύεται.Με το φίλο σου αισθάνεσαι οτι η αγάπη είναι δίπλευρη και αληθινή;Μια σχέση για να ευδοκιμήσει θέλει προπάντως ηρεμια.Οτιδήποτε αρρωστημένο πρέπει να το απομακρύνουμε απο τη ζωή μας.Αισθάνεσαι οτι με το φίλο σου θα κάνετε μια νέα αρχή και θα είστε αγαπημένοι και μαζί με σωστές προυποθέσεις;Για μένα κάνε την προσπάθεια σου εφόσον τον αγαπάς κι είναι πραγματικότητα αυτό, απλά πρόσεξε να μη δημιουργηθούν πάλι καταστάσεις περίεργες και εξουθενωτικές.Α,και συμβουλή απο μένα.Εμείς οι γυναίκες πρέπει λίγο να προσέχουμε τα παιχνίδια με τα αγορια γιατί κάποιες φορές καταλήγουν πολύ άσχημα.Είσαι 16 χρονών,θα τα δείς πολύ καλά στην πορεία...Όσον αφορά το θέμα μας τώρα,σκέφτηκες τι ακριβώς θα κάνεις και τι θα του πείς;Φρόντισε πλέον να είστε σωστά μαζί για να προχωρήσετε χωρίς τέτοιου είδους προβλήματα!
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 213 μηνύματα.

natalia is online natalia is online  
Απο οτι καταλαβα αυτος στην αρχη ηταν μια χαρα φυσιολογικο παιδι αυτο που τον χαλασε ηταν τα 10 ατομα που τον εσπαγαν στο ξυλο καθημερινα! Και εχει και δικιο ο ανθρωπος. Εχει κανει πολλα για σενα εχει υποστει 2 κερατα και τοσο ξυλο ποσο πια? Πρεπει να σ'αγαπαει πολυ. Φροντισε να ξεκοψεις καθε σχεση με τον ψυχακια που σου την επεφτε και με τον πρωην σου και δειξτου οτι τον αγαπας μπας και βρει η σχεση σας λιγη ηρεμια. Το οτι σε χτυπουσε ειναι επισης σοβαρο....θυμησε του το και εξηγησε του οτι δεν αξιζεις να σε χτυπανε μονο και μονο για να ξεσπασουν! Δεν εισαι σακος του μποξ
Κανε αλλη μια προσπαθεια αλλα προσεξε στην πρωτη στραβη να φυγεις γιατι θα μπλεξεις πολυ ασχημα...μην αφησεις τον εαυτο σου να γινει θυμα!
Reply With Quote
evgenitsa (ΕΥΓΕΝΙΑ)
νέο μέλος
evgenitsa's Avatar

Η ΕΥΓΕΝΙΑ, μπήκε στην παρέα στις 13-02-11, μας γράφει από ΑΘΗΝΑ ΕΞΑΡΧΕΙΑ, είναι 19 ετών, libra στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

evgenitsa is offline evgenitsa is offline  
Ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις συμβουλες σας τις ειχα πολυ αναγκη και αυτο ειχα σκοπο να κανω απο την αρχη.....μια προσπαθεια!!!Και εχω ξεκινησει ηδη...καθε μερα ειμαι στν περιοχη του που ξερω οτι κανενας δεν με γουσταρει εκει αλλα δεν με νοιαζει αρκει να τον βλεπω.Οταν θυμωνει προσπαθω να τον ηρεμησω οχι οπως παλια...τον παιρνω συνεχεια τηλεφωνο...θελω να ξερω πος τ περναει...εσεις τι πιστευετε ειναι μια αρχη αυτο?Γενικα προσπαθω να σκεφτομαι με την καρδια χωρις ψεματα και εγωισμο!Δεν ξερω αμα φτανει αυτο.Εκεινος με δοκιμαζει ολη την ωρα... την μια μου λεει οτι δεν θελει να ειναι μαζι μου οτι εχει ξενερωσει και μετα λεει οτι θελει να δει αμα μπορω να τον ξανακερδισω.Τα λογια του με πληγωνουν τοσο πολυ αλλα δεν θυμωνω γιατι ξερω οτι τα λεει επειδη ειναι πολυ πληγωμενος.Αλλα θελω να μ πειτε κ εσεις τι γνωμη σας την εχω πολυ αναγκη!Τι αλλο να κανω?Τι θα κανατε εσεις για να κερδισετε αυτον που αγαπατε αμα εισασταν στην θεση μου?????Πειτε σας παρακαλω ιδεες!!!
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 213 μηνύματα.

natalia is online natalia is online  
Προσπαθω να κανω ακριβως το ιδιο πραγμαα....αλλα σημερα ανακαλυψα οτι πριν λιγες μερες διεγραψε και το κινητο μου οποτε καταλαβαινεις οτι βρισκεσαι σε πολυ καλθυτερη κατασταση! Σε αγαπαει απλα σε δοκιμαζει και εσυ πρεπει να κανεις τα παντα γι' αυτον να του δειχνεις συνεχως ποσο τον θες να τον κανεις να νιωθει καλα και να μην τα παρατας!
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων