Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 08:16 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: oriste merikes sumvoules gia ta mallia! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
gluka9400
νέο μέλος
gluka9400's Avatar

Η gluka9400, μπήκε στην παρέα στις 18-11-12, μας γράφει από Κατερίνη, και έχει δημοσιεύσει 39 μηνύματα.

gluka9400 is offline gluka9400 is offline  
Exclamation oriste merikes sumvoules gia ta mallia!
geia sas koritsia! mou aresei polu na asxoloumai me mallia nuxia kai makigiaz kai exw psa3ei polles sumvoules kai kolpakia sto internet. prin apo peripou ena mhna vrhka kati gia ta mallia pou pragmatika me voh8hse kai skefthka na ta moirastw mazi sas.. loipon, an 8elete na makrunoun ta mallia sas grhgora kai xwris polla e3oda to mono pou exete na kanete einai na pate se ena farmakeio kai na agorasete amugdalelaio pou kanei gurw sta 2 eurw. ka8e fora meta to mpanio 8a skoupizete tamponarista ta mallia sas kai enw einai akoma nwpa 8a valete amugdalelaio sta daxtula sas kai 8a kanete masaz tis rizes twn malliwn sas. afhste na stegnwsoun fusika. frontiste na to kanete ka8e fora meta to mpanio kai 8a deite apotelesmata! egw to kanw gurw sto mhna kai fainetai hdh h diafora. oles 3eroume pws ta proionta styling kai h 8ermothta einai oti xeirotero gia ta mallia. xrhsimopoihste mpura. agoraste mpura (egw pernw mia me 50 lepta apo to super market) kai meta to mpanio guriste to kefali sas anapoda kai skoupiste tamponarista me thn petseta. piaste ta mallia sas mesa sthn palamh sas kai ri3te panw mpura. epeita me ta xeria sas pieste ta mallia sas pros ta panw gia na fugei h perissoterh mpura kai afhste na stegnwsoun fusika. kanei teleies spastes mpoukles kai den talaipwrei ta mallia. epishs voh8aei na mhn frizaroun ta mallia meta apo isiwma..! elpizw na sas voh8hsoun opws ki emena..
Reply With Quote
MariaPap
νέο μέλος
MariaPap's Avatar

Η MariaPap, μπήκε στην παρέα στις 30-10-12, και έχει δημοσιεύσει 45 μηνύματα.

MariaPap is offline MariaPap is offline  
αυτό με την μπύρα πρώτη φορά το ακούω! αλήθεια βοηθάει στα σπαστά μαλλιά; εγώ αν δεν βάλω μετάξι ή να τα ισιώσω παραμένουν φρίζι. είναι πολύ κουραστικό.
Reply With Quote
gluka9400
νέο μέλος
gluka9400's Avatar

Η gluka9400, μπήκε στην παρέα στις 18-11-12, μας γράφει από Κατερίνη, και έχει δημοσιεύσει 39 μηνύματα.

nai isxuei. to kanw sxedon ka8e fora meta to mpanio gt den 8elw na to isiwnw kai na to kaiw kai eidika to prwi pou 3upnaw einai teleia. dokimase to kai pes mou thn gnwmh sou :)
Reply With Quote
Natalia30
νέο μέλος
Natalia30's Avatar

Η Natalia30, μπήκε στην παρέα στις 31-10-12, και έχει δημοσιεύσει 29 μηνύματα.

Natalia30 is offline Natalia30 is offline  
Kι εμένα φριζάρουν κ είναι τεράστιο πρόβλημα. Θα δοκιμάσω και τις δύο συμβουλές σου. Το αμυγδαλέλαιο δεν τα κάνει λιπαρά μετά στη ρίζα?
Από μετάξι ποια μάρκα θα πρότεινες MariaPap?
Reply With Quote
gluka9400
νέο μέλος
gluka9400's Avatar

oxi den ladwnoun ka8olou kai me thn mpura den murizoun..
Reply With Quote
victoria94xri (victory)
τακτικό μέλος
victoria94xri's Avatar

Η victory, μπήκε στην παρέα στις 04-10-12, μας γράφει από Αθηνα, ιχθυς στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 58 μηνύματα.

victoria94xri is offline victoria94xri is offline  
αυτό με την μπύρα πρώτη φορά το ακούω! αλήθεια βοηθάει στα σπαστά μαλλιά; εγώ αν δεν βάλω μετάξι ή να τα ισιώσω παραμένουν φρίζι. είναι πολύ κουραστικό.
Σε τι βοηθαει το μεταξι???
Reply With Quote
AriadniL
νέο μέλος
AriadniL's Avatar

Η AriadniL, μπήκε στην παρέα στις 20-09-12, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

AriadniL is offline AriadniL is offline  
αυτο με τη μπυρα το εχω ακουσει κ γω- μαλιστα ειναι πολυ καλο να λουζεσαι μ αυτη! απλα ειχα διαβασει οτι καλο ειναι να τη βρασεις για πολυ λιγο, ισα-ισα για να εξατμηστει το αλκοολ, το οποιο δε χρειαζεται σε κατι και αφυδατωνει τα μαλλια!
Reply With Quote
Natalia30
νέο μέλος
Natalia30's Avatar

Η Natalia30, μπήκε στην παρέα στις 31-10-12, και έχει δημοσιεύσει 29 μηνύματα.

Natalia30 is offline Natalia30 is offline  
Aπ' ότι έχω δει τα λειαίνει και τα κάνει πολύ λαμπερά το μετάξι, επίσης νομίζω ότι βοηθάει να μην καίγονται από το πιστολάκι. Δεν ξέρω αν βοηθάει στο ίσιωμα. Ενδιαφέρομαι κι εγώ, αν χρησιμοποιείτε κάποια καλή μάρκα πείτε μας
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

Η leia, μπήκε στην παρέα στις 29-09-12, και έχει δημοσιεύσει 268 μηνύματα.

leia is offline leia is offline  
Τ λαδι δν τ λαδωνει??κ η μπύρα δν τς δίνει κάποια περίεργη οσμή ή υφή μετά?
Reply With Quote
gluka9400
νέο μέλος
gluka9400's Avatar

oxi to amugdalaio den einai toso liparo opws to kanoniko ladi kai den fainetai kan oti to xreisimopoieis. meta thn mpura den murizoun ka8olou ta mallia eidika an stegnwsoun kiolas oso gia thn ufh otan stegnwsoun ta mallia se kapoies toufitses fainetai ligo san na xrhsimopoihses afro alla einai polu apala ta mallia san na mn exoun tpt panw! dokimase to kai eidika an exeis spasto mallia 8a me 8umh8eis
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2014 Jelsoft Enterprises Limited