Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 01:25 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Online ψωνια Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 225 μηνύματα.

natalia is offline natalia is offline  
Προεπιλογή Online ψωνια
Καλημερα κοριτσια! Εχω βρει ενα σιτε με body talk φορμες οπου μπορεις να τις αγορασεις πιο φθηνα και πληρωνεις με αντικαταβολη ερχονται δωρεαν στο σπιτι σου με την ACS. Αλλα δυστυχως εχει μονο αυτη τη μαρκα. Οποτε εψαχνα κατι Nike παπουτσια και κατι μποτες Ugg και γενικα οτι μπορω να βρω πιο φθηνα απο τα μαγαζια. Ομως δεν εχω πιστωτικη και η μητερα μου οπως ειναι φυσικο φοβαται να μου δωσει τη δικη της. Οποτε μηπως ξερετε κανενα σιτε καπως ετσι?=/
Εχω ψαξει λιγακι αλλα δεν βρισκω και πολλα γι αυτο αν μπορουσατε να με βοηθησετε θα σας ημουν υποχρεη
Reply With Quote
faery (νεράϊδα)
Δημιουργός
faery's Avatar

Η νεράϊδα, μπήκε στην παρέα στις 16-02-09, μας γράφει από ξωτικοχώρα, είναι 46 ετών, Καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 295 μηνύματα.

faery is online faery is online  
με pay safe δοκίμασες?

http://www.paysafecard.com/gr/gr-pay...FWLHtAodr3wAFg

Αν δεν κάνω λάθος έχουν και τα περίπτερα.
– Πες μου ένα χαρούμενο τραγούδι για την ζωή, είπε το δέντρο στΆ αστέρι του.
– Το τραγούδι που λέει η καγκελόπορτα, όταν ανοίγει και μπαίνει κάποιος που αγαπάς.

Βρείτε το e-female.gr στο facebook και κάντε Like!
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 225 μηνύματα.

natalia is offline natalia is offline  
Ξερεις κανενα σιτε που να εχει φθηνοτερα προιοντα που ειναι καπως πιο διαδεδομενα?
Reply With Quote
MariaPap
νέο μέλος
MariaPap's Avatar

Η MariaPap, μπήκε στην παρέα στις 30-10-12, και έχει δημοσιεύσει 45 μηνύματα.

MariaPap is offline MariaPap is offline  
Κορίτσια!!! από που αγοράζετε τα καλλυντικά και αρώματα σας;;;;
Reply With Quote
pinkfloyd
νέο μέλος
pinkfloyd's Avatar

Η pinkfloyd, μπήκε στην παρέα στις 06-09-12, είναι 27 ετών, Καρκινος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 48 μηνύματα.

pinkfloyd is offline pinkfloyd is offline  
Λοιπον επειδη ασχολουμαι χρονια με το Online shopping θα σας πω οτι τα πραγματα ειναι απλα γενικα και οτι δεν χρειαζεται αποραιτητα πιστωτικη καρτα!
Εγω πληρωνω μεσω paypal,πηγα δηλαδη στην Τραπεζα Πειραιως συγκεκριμενα και ανοιξα εναν λογαριασμο και μου εδωσαν μια καρτα visa για το atm επειτα μπηκα στο site της paypal,δηλωσα ολα τα στοιχεια που ζηταει καθως και τον αριθμο που γραφει η καρτα visa μου!Μετα απο ενα 10ημερο νομιζω μου ενεργοποιηθηκε και μπορουσα να ψωνιζω κανονικα.
Αγοραζω πραγματα ολων των ειδων απο e-bay κυριως!Μπαινεις στο ebay φτιαχνεις τον λογαρισμο σου κι επιλεγεις πληρωμη με paypal και αυτο ηταν!Οταν αγοραζεις κατι και θελεις να το πληρωσεις σ ανοιγει το site Της pay pal συμπληρωνεις το Mail και το password σου και πληρωνεις!
Απαραιτητη προυποθεση βεβαια ειναι να εχεις παει απο βραδυς στην τραπεζα στο ατμ και να εχεις βαλει λεφτα μεσα για να μπορεις να πληρωσεις αυτο που θες να αγορασεις μετα!
Ελπιζω να μην σας μπερδεψα το μονο μειον του εβαυ ειναι οτι για να σου ερθει κατι μπορει να περιμενεις κι ενα μηνα καθως μπορει να ερχεται απο μακρινα μερη!
Reply With Quote
Natalia30
νέο μέλος
Natalia30's Avatar

Η Natalia30, μπήκε στην παρέα στις 31-10-12, και έχει δημοσιεύσει 29 μηνύματα.

Natalia30 is offline Natalia30 is offline  
Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες. Είχα καιρό την απορία πώς δουλεύει το paypal. Εγώ καλλυντικά αγοράζω online από το ************* και κυρίως αρώματα γιατί έχει τρελές προσφορές στις γνωστές μάρκες και γενικά είμαι ευχαριστημένη απ' τα προιόντα και την εξυπηρέτηση.
Εγώ θέλω να μου πείτε για ρούχα. Από ποια eshop ψωνίζετε ρούχα; Εκτός απ' το ebay υπάρχει κανένα καλό με νεανικά ρούχα από Ελλάδα;
Reply With Quote
MariaPap
νέο μέλος
MariaPap's Avatar

Η MariaPap, μπήκε στην παρέα στις 30-10-12, και έχει δημοσιεύσει 45 μηνύματα.

MariaPap is offline MariaPap is offline  
Ναι και εγώ ψωνίζω από το ************* για αρώματα και διάφορα καλλυντικά. Eshop για ρούχα δεν έχω ασχοληθεί γιατί θέλω να τα δοκιμάζω πριν τα αγοράσω και φυσικά και τα παππούτσια.
Reply With Quote
Natalia30
νέο μέλος
Natalia30's Avatar

Η Natalia30, μπήκε στην παρέα στις 31-10-12, και έχει δημοσιεύσει 29 μηνύματα.

Natalia30 is offline Natalia30 is offline  
Mπορείς νομίζω να τα επιστρέψεις αν δε σου κάνουν. Και οι τιμές είναι πολύ πιο φθηνές στο internet. Αλλά ψάχνω eshop με ποικιλία που να έχει αντικαταβολή σαν τρόπο πληρωμής
Reply With Quote
matoulakaltsa
νέο μέλος
matoulakaltsa's Avatar

Η matoulakaltsa, μπήκε στην παρέα στις 11-06-18, και έχει δημοσιεύσει 3 μηνύματα.

matoulakaltsa is offline matoulakaltsa is offline  
εγώ αγοράζω φθηνά γυναικεία ρούχα από την sirena και είμαι ευχαριστημένη, έχουν καλές τιμές και ρούχα για παχουλές plus size.
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited