Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 01:23 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Sweet 16..NO boyfriend..:( Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Σοφια
νέο μέλος
Σοφια's Avatar

Η Σοφια, μπήκε στην παρέα στις 15-10-12, και έχει δημοσιεύσει 34 μηνύματα.

Σοφια is offline Σοφια is offline  
Προεπιλογή Sweet 16..NO boyfriend..:(
Γεια σαααςς!!!καθε μερα που περναει απελπιζομαι ολο και περισσοτερο..ειμαι 16 και δεν εχω αγορι..ειχα ενα πριν κατι μηνες αλλα δε κρατησε γιατι ειμασταν τελειως διαφορετικοι και δεν οδηγουσε πουθενα..αλλες φιλες μου στην ηληκια μου εχουν ολοκληρωση και εχουν τοση περαση..σαφως και δε θα κανω κατι παραπανω απο αυτο που θελω για να εχω ενα αγορι..εαν δεν ειμαι ετοιμη δε προκειται να κανω ΤΙΠΟΤΑ..ετσι εμαθα..απλα δε νομιζω οτι μου λειπει τιποτα..με κοιτανε διαφοροι αλλα ειναι bad boys και συνηθως μεγαλητεροι..εγω θελω το πολυ 3 χρονια μεγαλητερο μου γιατι οι ποιο μεγαλοι ζηταμε παραπανω και σε πιεζουν..αν οχι ολοι οι περισσοτεροι τουλαχιστον..
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

Η leia, μπήκε στην παρέα στις 29-09-12, και έχει δημοσιεύσει 268 μηνύματα.

leia is offline leia is offline  
Καταρχάς από εμπειρία όσο τ κυνηγάς τοσο δεν γίνεται τίποτα οπότε άστο κ Θ έρθει. Μόνο τ...
Reply With Quote
lilly lucifer
νέο μέλος
lilly lucifer's Avatar

Η lilly lucifer, μπήκε στην παρέα στις 24-09-12, και έχει δημοσιεύσει 26 μηνύματα.

lilly lucifer is offline lilly lucifer is offline  
δεκαέξι είσαι ρε κοπέλα μου..ηρέμησε...δε σε έφαγαν τα χρόνια...έχεις καιρό ακόμη να κάνεις σχέσεις..
άσε που συνηθως αυτά της μικρής ηλικίας είναι ανώριμα....ειδικά αν κάνεις και καμιά βλακειούλα θα το μετανιώνεις..καλύτερα να κάνεις σχέση αργότερα που θα χεις και τα μυαλά στο κεφάλι γιατί η τρέλα της εφηβείας είναι δεδομένη στα 16..
και μη βλέπεις τι κάνουν οι φίλες σου! μην κάνετε αυτό το λάθος γ****.γιατί πάντα πρέπει να βλέπετε τι κάνουν οι φίλες; εγώ ποτέ δεν έβλεπα αν οι φίλες μου είχαν σχέση..ούτε ζήλευα ούτε με επηρέασε ποτέ...όταν νιώσεις έτοιμη κι όταν βρείς ένα καλό παιδί που να ταιριάζετε κάνε σχέση..αλλά όχι επιπολαιότητες μόνο και μόνο για να λές στις φίλες σου ότι έχεις αγόρι...όταν νιώσεις ερωτευμένη.!!!! και προ πάντων όχι με μεγαλύτερο γιατί θα σε θέλει μόνο για σεξάκι και θα σε παρατήσει..βρες ένα παιδί της ηλικίας σου που απλά θα τα πηγαίνετε καλά θα έχετε κοινά και θα αγαπιέστε...ντάξει δε βάζω και κανόνες αλλά συνήθως αν τα χεις με μεγαλύτερο δεν είναι και το καλύτερο
Reply With Quote
pinkfloyd
νέο μέλος
pinkfloyd's Avatar

Η pinkfloyd, μπήκε στην παρέα στις 06-09-12, είναι 27 ετών, Καρκινος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 48 μηνύματα.

pinkfloyd is offline pinkfloyd is offline  
Γεια σου..

Ναι συμφωνω, εισαι μονο 16 χρονων...το καλυτερο θα ηταν να μην το κυνηγας και θα ερθει μονο του!Επικεντρώσου στα μαθηματα σου και σε οτι αλλο κανεις τελος παντων για να ξεχαστεις!
Μην απελπιζεσαι γιατι οπως ανεφερε και η φιλη απο πανω σε αυτες τις ηλικιες οι "σχεσεις" ειναι ανωριμες!Οποτε να εισαι προσεχτικη γενικα και να μην το κυνηγας!Οταν ειναι η ωρα να ερθει θα ερθει!Μην ανυσηχεις και μην βιαζεσαι να μεγαλωσεις!
Reply With Quote
Αγάπη (Αγάπη)
νέο μέλος
Αγάπη's Avatar

Η Αγάπη, μπήκε στην παρέα στις 29-11-12, μας γράφει από Θεσσαλονίκη, Δίδυμος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 15 μηνύματα.

Αγάπη is offline Αγάπη is offline  
Κάνεις λες και ήρθε το τέλος του κόσμου! Σιγά και τι έγινε που δεν έχεις αγόρι; Μου θυμίζεις «τις φίλες» μου που είναι 3η λυκείου και δεν είχαν φιληθεί ποτέ. Η μια έκανε έρωτα το καλοκαίρι με έναν που δεν τιε άρεζε καθόλου, μόνο και μόνο για να μην τις λένε ότι δεν έχει κάνει τίποτα. Και; Τι κέρδισε; Τίποτα απολύτως! Γι’ αυτό κοίτα να χαρείς την ηλικία σου και θα έρθει και το αγόρι από μονό του.
You made me feel real love
Feel the home that I live in
I got too much life
Running through my veins
Going to waste
Reply With Quote
gogakikouklaki (Γωγώ)
νέο μέλος
gogakikouklaki's Avatar

Η Γωγώ, μπήκε στην παρέα στις 09-12-12, μας γράφει από Αθήνα, αιγόκερως στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 14 μηνύματα.

gogakikouklaki is offline gogakikouklaki is offline  
σε καταλαβαινω.ενα αγορι θες ,να πηγαινετε για καφε, για φαγητο,να μιλατε στο τηλεφωνο, να ενδιαφερεται και να ενδιαφερεσαι. ειναι απολυτως φυσιολογικο που αποζητας μια συντροφια. εισαι πολυ νεα,αλλα αυτο δε σημαινει τιποτα. αφου νιωθεις αναγκη για συντροφικοτητα προσπαθησε το ,με καποιο ατομο που να σου εμπνεει εμπιστοσυνη.τα περι σεξ κτλ κτλ ειναι πολυ μακρια απο αυτο που σε απασχολει ουσιαστικα αυτη τη στιγμη.ευχομαι να βρεις εναν καλο παιδι συντομα!
Reply With Quote
zouzouna (zouzouna)
τακτικό μέλος
zouzouna's Avatar

Η zouzouna, μπήκε στην παρέα στις 30-05-12, μας γράφει από limnos, aigwkeros στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 51 μηνύματα.

zouzouna is offline zouzouna is offline  
ΤΙ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ 16 ΕΙΜΑΙ ALL ALONE ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ....ΑΡΑΞΕ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΥΚ ΟΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΥΤΗ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΕΧΟΥΝ Τ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΔΙΩΞΟΥΜΕ ΜΑΚΡΙΑ......ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΕ ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΧΑΜΟΓΕΛΑΑΑΑΑΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ!!!!ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ:kiss :
Reply With Quote
AnnaMariaGt (Άννα Μαρία)
νέο μέλος
AnnaMariaGt's Avatar

Η Άννα Μαρία, μπήκε στην παρέα στις 01-08-13, μας γράφει από Γερμανια, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 43 μηνύματα.

AnnaMariaGt is offline AnnaMariaGt is offline  
Να είσαι χαρούμενη και περιφανή που δεν στην "πέφτουν". Είσαι σωστή και δεν δινεις δικαιωματα(αν δεν κουνήσει η αχλάδα την ουρά.. )και αυτο πίστεψε με θα σημαίνει πολλά γι αυτον που πραγματικά θα νοιάζεται για σένα. ΜΗΝ κάνεις το λάθος να βιαστείς και μην μπαινοβγαίνεις σε σχέσεις χωρίς νόημα. Να έχεις ψηλά να στάνταρ σου. Ότι διεκδικείς παίρνεις σε αυτην την ζωή, δεν θες το καλύτερο αλλωστε?
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

Η barbie, μπήκε στην παρέα στις 02-02-12, και έχει δημοσιεύσει 484 μηνύματα.

barbie is offline barbie is offline  
αχ ποσο χαιρομαι που εχουμε τετοιες ηλικιες ...16....μμμ τις πιο τελειες διακοπες στ δεκαεξι μου τις εκανα.....κοριτσοπαρεα..φραπεδακι..βολτες...γελιο. .γελιο..ξεγνοιασια...αυτα μενουν κοριτσαρες μου...γκομενοι..πονος..αμφιβολιες..επιβεβαιωσεις.. ολα μπροστα σας ειναι..οπως και το φλερτ οπως και η ζεστη αγκαλια και οπως και το σεξ αλλα για ν ειναι απολαυση πρεπει να το θελετε κ οχι επειδη επιββαλλεται απο τις κολλητες.η τρελα αυτων των χρονων σας ποτε δε θα ξαναρθει.
ποτέ στη ζωή σου να μη φοβάσαι να το τολμάς.μα να μην τολμάς να φοβάσαι..
Reply With Quote
Εβελινακι
νέο μέλος
Εβελινακι's Avatar

Η Εβελινακι, μπήκε στην παρέα στις 16-11-17, και έχει δημοσιεύσει 7 μηνύματα.

Εβελινακι is offline Εβελινακι is offline  
Τι ωραιες ηλικιες αυτες..Τις θυμαμαι με πολυ νοσταλγια..Μην αναλωνεστε στο αν εχετε αγορι η οχι..Θα ερθουν και αυτα..
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited